Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Polityka

loading...

Gospodarka

loading...

Kultura i turystyka

loading...

Życie w Rumunii

loading...

Właśnie uruchomiliśmy pierwszą wersję naszej strony. I choć włożyliśmy w nią niemało pracy, to wciąż czeka nas jeszcze masa przeróbek i poprawek. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce uda nam się stworzyć miejsce dla osób szukających wszelkich informacji na temat Rumunii.

Kilka funkcji wciąż nie jest aktywnych, jednak mamy nadzieję uporać się z nimi w najbliższym czasie. Dopracowujemy na przykład system komentarzy czy banery nawigacyjne, które docelowo znajdą się przy wyświetlanych artykułach. Jednocześnie trwają prace nad szatą graficzną – w tym loga, które ma charakter tymczasowy. Systematycznie poszerzamy też bazę artykułów, która pozwoli na lepsze poznanie kraju. Co docelowo znajdzie się na portalu?

Rumunia od A do Z

Chcemy, żeby niniejsza strona wypełniła ogromną lukę w polskim internecie i pozwoliła znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Rumunii. Z pewnością będą pojawiały się tutaj informacje dotyczące turystyki, takie jak opisy ciekawych miejsc i atrakcji. W przyszłości mamy też zamiar polecać sprawdzone miejsca noclegowe, lokale gastronomiczne czy muzea. Dział dotyczący gospodarki ma z kolei za zadanie nie tylko przybliżać dane dotyczące ekonomii, lecz także ułatwiać przedsiębiorcom inwestowanie w Rumunii. Chcemy bowiem publikować informacje, które pomogą stawiać pierwsze kroki tym wciąż dość egzotycznym kraju.

Polacy w Rumunii

Trzecią grupą docelową, dla której tworzymy tę stronę, są osoby mieszkające w Rumunii. Zarówno tamtejsza Polonia, osoby pracujące czy studenci – a także osoby rozważające przeprowadzkę. Mamy nadzieję, że wraz z rozwojem strony znajdziecie tutaj odpowiedź na wszelkie nurtujące Was pytania. Jak znaleźć pracę w Rumunii? Gdzie zarejestrować pobyt stały? W jaki sposób najlepiej szukać mieszkania? Czym różni się tamtejszy egzamin na prawo jazdy? To właśnie tego typu zagadnienia chcemy tutaj omawiać. A może interesuje Was jeszcze inna tematyka? Dajcie nam znać – czekamy na wszelkie sugestie.

Moja Rumunia

Na osobny opis zasługuje dział „Moja Rumunia”, gdyż mamy nadzieję współtworzyć go z Wami – miłośnikami tego kraju. Chcemy bowiem, aby zapełnił się on Waszymi relacjami: opisami górskich wypraw, wrażeń z wakacji, wspomnieniami z pracy, etc. Dlatego też serdecznie zachęcamy do dzielenia się swymi spostrzeżeniami, które z miłą chęcią opublikujemy.

Tyle, jeśli chodzi o wstęp. Prosimy zatem za wyrozumiałość jeśli chodzi o wszelkie niedociągnięcia i zapraszamy do odwiedzin. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądali!

Michał Torz

Ania Łuczak