Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W lipcu do Polski przybędą trzy muzyczne sławy z Rumunii. Trzy uznane polskie letnie festiwale gościć będą folkmetal, muzykę... irlandzką z domieszką punka i cygańskie fanfary!

Gwiazdą siódmej edycji Słowiańskiej Nocy Folk-Metalowej będzie legendarna formacja Bucovina. Festiwal odbędzie się 6 lipca się w muszli koncertowej w Brennej, gig Bucoviny przewidziany jest na godzinę 21:30. Wstęp wolny.

Bucovina - Spune tu, vant

Pierwszy dzień III Magiel Festiwalu (19 lipca) uświetni folkowo-punkowa formacja Selfish Murphy, mająca w repertuarze muzykę... irlandzką domieszkowaną punkrockiem i określa się jako grupa speed folkowa. Festiwal odbędzie się na stadionie LKS Zawada Nowy Sącz w dniach 19-20 lipca. Bilety 40 zł / 30 zł przedsprzedaż (jednodniowy), karnet 80 zł.

Selfish Murphy - Drinking Song

Drugi dzień festiwalu Z Wiejskiego Podwórza (20 lipca) rozgrzeje Fanfara Transilvania. Festiwal odbędzie się w plenerach Gminnego Ośrodka Kultury w Czeremsze w dniach 19-21 lipca. Wstęp wolny.

Fanfara Transilvania - Malagamba