Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Szkoła Języków Wschodnich Uniwersytetu Warszawskiego jak co roku organizuje intensywne kursy językowe. Niestety, obecnie w ofercie nie ma języka rumuńskiego. Dlatego zbieramy chętnych, dzięki którym tego typu zajęcia się odbywały. Potrzebnych jest zaledwie kilka osób!

Kursy będą odbywały się przez cały lipiec. W porannych bądź popołudniowych sesjach przewidziano sześćdziesiąt lub aż sto dwadzieścia godzin zajęć. Pojawiła się możliwość uczestnictwa w kursach z takich języków jak arabski, chiński, hiszpański czy japoński. Niestety, w ofercie Szkoły Języków Wschodnich nie znalazł się w tym roku kurs języka rumuńskiego na żadnym poziomie. Pracownicy SJW poinformowali nas jednak, że może się on odbyć - w przyszłym tygodniu opublikowany będzie nowy grafik z dodatkowymi językami.

Szansa na uruchomienie kursu będzie tym większa, jeżeli do SJW zgłosi się więcej chętnych. Dlatego zachęcamy naszych Czytelników do zapisów. Wszelkie informacje są udzielane poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefon 22 55 20 937  lub 531 007 996. Koszt kursu to 825,60 zł za 60 godzin lekcyjnych lub 1651,20 za 120 godzin lekcyjnych.

Więcej informacji o wakacyjnych kursach językowych można znaleźć na stronie Szkoły Języków Wschodnich.