Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Chcemy przygotować film, na którym Polacy składają życzenia Rumunii i Rumunom z okazji stulecia Wielkiego Zjednoczenia. Każdy może wziąć udział, do czego gorąco zachęcamy

Chodzi o krótki film (wymogi techniczne poniżej), na którym przekazane zostaną życzenia. Mogą to być proste zwroty, mogą być dłuższe wypowiedzi (ale maks. 30 sekund) na temat tego, za co lubimy Rumunię i co jej życzymy z okazji stulecia. Chcemy zmontować z tego materiał, który opublikujemy 1 grudnia w internecie.

Wymogi:

1. Wypowiadamy się w języku rumuńskim (nie musi być super poprawnie, grunt że od serca). Fajnie, jakby każdy użył pod koniec zwrotu "La mulţi ani, România" :).

2. Nagranie może być wykonane komórką, ale:

- musi być dobre światło

- musi być dobra jakość dźwięku (najlepiej zamknięte pomieszczenie)

- patrzymy w obiektyw

- nagrywamy w poziomie

- nie za długo!

3. Jak nagrywacie lepszym sprzętem, to i tak trzymajcie się punktu 2 :)

Nagrania wysyłamy w nieprzekraczalnym terminie 25.11.2018 do godziny 23:59 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (plik lub wetransfer). Pamiętajcie się przedstawić, żeby było wiadomo kto mówi - np. Jan Kowalski, student rumunistyki z Krakowa.